چاپ        ارسال به دوست

جهت دیدن تصاویر بیشتر این نشست به گالری تصاویر سایت مراجعه شود.
همکاری‌های علمی و بین‌الملل

بازدید مقامات ارشد دانشگاه البیرونی کشور افغانستان از دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران

به گزارش روابط عمومی دانشکده هنر و معماری؛ رئیس و معاونین دانشگاه البیرونی کشور افغانستان به منظور آشنایی با توانمندی‌ها و قابلیت‌های دانشکده هنر و معماری از این دانشکده بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که عصر روز دوشنبه 11 بهمن ماه 1395 در محل دفتر رئیس دانشکده هنر و معماری صورت پذیرفت، هیأت رئیسه دانشکده هنر و معماری و هیأت اعزامی از کشور افغانستان، درخصوص شرایط موجود جهت انجام تعاملات و همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است انجام مطالعات باستان‌شناسی در کشور افغانستان از سوی اعضای هیأت علمی گروه آموزشی باستان‌شناسی و تأسیس رشته‌های هنری در این دانشگاه دولتی افغانستان از سوی دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران، مهم‌ترین محورهای این نشست را شامل می‌شد.

شایان ذکر است دانشکده هنر و معماری آمادگی خود را جهت طراحی ساختمان‌های جدیدالتأسیس دانشگاه البیرونی کشور افغانستان با همکاری اعضای هیأت علمی گروه آموزشی معماری این دانشکده اعلام نموده‌ است.

یادآور می‌شود در پایان، مقامات ارشد دانشگاه البیرونی از نمایشگاه تولیدات هنرهای دستی دانشجویان دانشکده هنر و معماری بازدید کردند.

دانشگاه البیرونی، سیزدهم دانشگاه دولتی کشور افغانستان می‌باشد.

روابط عمومی دانشکده هنر و معماری


١٤:٢٣ - 1395/11/12    /    شماره : ١٢١٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٤٨خروج