چاپ        ارسال به دوست

فرهنگی ـ دانشجویی

استقبال از نوروز 96 با برپایی جشنواره نوروزی

به گزارش روابط عمومی دانشکده هنر و معماری؛ همزمان با آغاز بهار طبیعت و فرارسیدن نوروز باستانی و در روزهای پایانی آخرین ماه سال 1395 جشنواره نوروزی دانشگاه مازندران در این دانشکده برگزار شد.

این جشنواره به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران و با همکاری انجمن‌های علمی ـ دانشجویی فعال در دانشکده‌های این دانشگاه،  با حضور گسترده معاونان دانشگاه، جمعی از استادان، کارکنان و دانشجویان برگزار شد.

شایان ذکر است در جشنواره امسال که مطابق سال‌های گذشته در محوطه آب‌نما، لابی ساختمان آتلیه و سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران برگزار گردید، علاوه بر برپایی نمایشگاه آثار و دستاوردهای دانشجویان فعال در انجمن‌های علمی ـ دانشجویی دانشگاه که در معرض دید علاقمندان قرار گرفته بود، اجرای موسیقی سنتی در دو روز متوالی صورت پذیرفت که با استقبال اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان همراه بود.

یادآور می‌شود برپایی سفره‌های زیبای هفت سین، نمایش آثار هنری همچون طراحی، نقاشی، خوشنویسی و آثار معرق و منبت، ملیله کاغذی، پوسترهای عفاف و حجاب و نمایشگاه کتاب‌های مذهبی و فرهنگی بخشی از غرفه‌های مختلف این جشنواره را تشکیل می‌دادند.

 

روابط عمومی دانشکده هنر و معماری


٠٩:٥٩ - 1395/12/18    /    شماره : ١٢٣٨٧    /    تعداد نمایش : ١٦١خروج