چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید

نشست صمیمی رئیس دانشکده هنر و معماری با اعضای هیأت علمی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده هنر و معماری؛ نشست رئیس دانشکده هنر و معماری با اعضای هیأت علمی جهت شروع موفق نیمسال تحصیلی جاری در حوزه ریاست این دانشکده برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر سیدرسول موسول حاجی؛ رئیس دانشکده هنر و معماری از همکاران هیأت علمی خواست تا کما فی‌السابق تمام سعی و تلاش خود را برای جلب رضایت دانشجویان به کار گیرند و ضمن صرفه‌جویی در امور و در نظر گرفتن مصالح دانشگاه، با حضور با انگیزه 40 ساعته موظفی خود در هفته، برای تدریس دروس و مشاوره با دانشجویان و انجام مطالعات علمی و پژوهشی موجبات انتقال این انرژی انگیزشی را به دانشجویان فراهم آورند.

رئیس دانشکده هنر و معماری در ادامه به لزوم ارائه طرح درس از سوی اعضای هیأت علمی دانشکده و اهمیت داشتن دروس کارگاهی اشاره کرد و گفت: انتظار می‌رود هر یک از همکاران الزاماً برای یک درس، طرح درس ارائه دهند.

وی افزود: انتظار می‌رود توسط معاونت آموزشی دانشگاه کارگاه‌های آموزشی روش تدریس و نحوه‌ی آماده‌سازی طرح درس برای اعضای هیأت علمی برگزار گردد.

دکتر موسوی حاجی درخصوص امتحانات پایان ترم اذعان داشت: انتظار می‌رود برای برگزاری امتحان پایان ترم دروس کارگاهی به دلیل اهمیت مضاعفی که دارا هستند، فرصت بیشتری منظور گردد و زمان تحویل کار از دانشجویان (برپایی ژوژمان) از سوی هر یک از اساتید مربوطه مشخص گردد.

وی همچنین خواستار ارائه فرصت بیشتر به اعضای هیأت علمی برای ثبت نمرات دروس عملی و کارگاهی شد و خواهان همکاری بیشتر اداره آموزش دانشگاه شد.

دانشیار گروه آموزشی باستان‌شناسی دانشکده هنر و معماری در پایان ضمن تقدیر و تشکر از از حمایت‌های همه جانبه و همراهی نافذ ریاست محترم دانشگاه از دانشکده هنر و معماری به ویژه تلاش مؤثر ایشان در احداث گالری نمایش (نگارخانه)، گفت: با افتتاح این پروژه‌ی مهم و ماندگار در چند روز آینده، چهره‌ی دانشکده متحول خواهد شد و اساتید و دانشجویان دانشکده هنر و معماری فرصت خواهند یافت تا آثار شاخص خود را در ویترین‌های نگارخانه به نمایش عموم بگذارند.

شایان ذکر است این نشست ساعت 10 صبح دوشنبه 20 شهریورماه 1396 برگزار گردید.

روابط عمومی دانشکده هنر و معماری


١٣:٣٥ - 1396/06/22    /    شماره : ١٤٨٥٩    /    تعداد نمایش : ٧٧٥خروج