چاپ        ارسال به دوست

نشست علمی

برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی شهرها

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده هنر و معماری؛ مراسم بزرگداشت روز جهانی شهرها به همت انجمن علمی ـ دانشجویی شهرسازی دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.

به گفته محدثه علیمردانی دبیر انجمن علمی ـ دانشجویی شهرسازی دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران؛ روز جهانی شهرها با شعار «شهر بهتر، زندگی بهتر» در دانشکده هنر و معماری برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: انجمن علمی ـ دانشجویی شهرسازی در راستای برگزاری این بزرگداشت از تاریخ 10 الی 14 آذر ماه 97 اقدام به تهیه مصاحبه از دانشجویان دانشکده‌های مختلف دانشگاه مازندران نموده است که شهر، مشکل شهری و شهر ایده‌آل مباحث اصلی سوالات این مصاحبه‌ها را تشکیل می‌دهند. و دانشجویان درخصوص این مباحث به ارائه نظرات خود می‌پردازند.

علمیردانی اذعان داشت: سخنرانی اساتید گروه شهرسازی و جامعه‌شناسی پیرامون موضوعات مطرح شده فوق و همچنین برگزاری جلسه پرسش و پاسخ، از دیگر برنامه‌های بزرگداشت روز جهانی شهرها خواهد بود.

وی در پایان یادآور شد مراسم بزرگداشت روز جهانی شهر با عنوان «شهر من زنده می‌شود» از ساعت 10 تا 12 روز دوشنبه 19 آذر ماه 97 در سالن دفاع و کنفرانس دانشکده هنر و معماری برگزار می‌شود و از تمامی اقشار دانشگاهی جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل می‌آوریم.

روابط عمومی دانشکده هنر و معماری

 

 


٠٩:٠٨ - 1397/09/14    /    شماره : ١٩١٥٨    /    تعداد نمایش : ١٤٥خروج