چاپ        ارسال به دوست

به همت انجمن علمی - دانشجویی شهرسازی

مراسم تجلیل از اساتید گروه آموزشی شهرسازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده هنر و معماری؛ با همت انجمن علمی ـ دانشجویی گروه آموزشی شهرسازی دانشگاه مازندران و با همکاری دانشجویان این گروه آموزشی، به مناسبت بزرگداشت روز معلم با برپایی مراسم بزرگ‌داشتی از اعضای هیئت علمی گروه آموزشی شهرسازی دانشگاه مازندران تجلیل شد.

در این مراسم ابتدا دکتر نوین تولایی دانشیار گروه شهرسازی ضمن تشکر از دانشجویان با تبریک این روز در سخنانی خطاب به دانشجویان گفت: واقعا از بابت رشته‌ای که انتخاب کردید خوشحال باشید چون رشته‌ایست که با پیچیده‌ترین ساخته دست بشر یعنی شهرها سروکار دارید. دانشجوی شهرسازی باید همواره نسبت به اطراف و معضلات شهرها دقیق باشد و ذهن سازماندهی شده‌ای داشته باشد. تنها حفظ کردن درس‌ها و تجمع اطلاعات کافی نیست، ما از شما می‌خواهیم که ذهن‌تان را سازماندهی و اطلاعات‌تان را دسته‌بندی کنید تا درصورت نیاز به راحتی آن‌ها را از ذهن‌تان بیرون آورده و از آن‌ها استفاده کنید.

در ادامه دکتر فرزین محمودی پاتی دیگر عضو هیأت علمی گروه شهرسازی به سخنرانی پرداخت و گفت: واقعا بابت این حرکتی هم که انجام داده‌اید تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم بهترین دانسته‌ها و اطلاعات رو در اختیارت شما قرار بدهیم و راهنمایی‌های خوبی داشته باشیم. خوشحالم که واقعا بچه‌های بسیار خوبی داریم و به شما افتخار می‌کنم. از شما می‌خواهم که همیشه تلاش‌تان را کرده و ابراز ناامیدی نکنید.

در پایان این مراسم دکتر محمدرضا حق‌جو مدیر گروه شهرسازی دانشگاه مازندران طی سخنانی گفت: عرض ادب و احترام دارم خدمت دانشجوهای عزیز و خانواده‌ی کوچیک شهرسازی، خیلی خوشحالم که عضوی از این خانواده هستم علاوه بر دانشجویان بسیار عالی، همکاران بسیار خوبی دارم. یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های برنامه‌ریزی شهری کمک و نوع ‌دوستی است و فعالان عرصه شهرسازی مدافعان منفعت عمومی هستند. حیوانات بخاطر حق حیاتشان و درخت برای درخت بودنش باید حفظ شوند نه فقط بخاطر اینکه برای زندگی انسان‌ها منافع دارند. باید متوسط سوادتان از بقیه رشته‌ها بالاتر باشد زیرا برای پیچیده‌ترین رشته فعالیت می‌کنید با مردم با تحکم صحبت نکنید و امیدوارم برای آینده خود تلاش کنید.

شایان ذکر است در پایان این مراسم هدایایی که از سوی دانشجویان گروه شهرسازی برای اعضای هیأت علمی تهیه شده بود به آنها تقدیم شد.

روابط عمومی دانشکده هنر و معماری

 

   

   

   

   


١٤:٠٩ - 1398/02/17    /    شماره : ٢٠٣٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٩خروج