چاپ        ارسال به دوست

نمایشگاه بین‌المللی

نمایش تصاویر زن ایرانی به روایت زن ایران در ایتالیا

به گزارش روابط عمومی دانشکده هنر و معماری؛ نمایشگاه عکس گروهی مستقل با عنوان «زن ایرانی به روایت زن ایران» در گالری تئاتر گاریبالدی شهر مودیکا در ایتالیا برگزار شد.

به گفته دکتر علی‌اصغر کلانتر استادیار گروه آموزشی پژوهش هنر دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران، نمایشگاه عکس گروهی مستقل با عنوان «زن ایرانی به روایت زن ایران» در روزهای 1 تا 16 ژوئن 2019 (11 تا 26 خرداد 1398)، در گالری تئاتر گاریبالدی شهر مودیکا در ایتالیا برگزار شد.

وی در ادامه افزود: مجری این نمایشگاه، وب‌سایت woart.ir است که مؤسس و مدیر آن، اینجانب هستم و با همکاری تعدادی از هنرمندان و اساتید دانشگاه با هدف بهبود شرایط هنرمندان زن ایران اداره می‌شود.

استادیار گروه پژوهش هنر دانشگاه مازندران ادامه داد: آثار ارسال شده برای نمایشگاه توسط سه عکاس مطرح، استفنی جانسون از کانادا، نجمه ارشدی در ایتالیا و سیدحمید طبایی در ایران مورد ارزیابی قرار گرفتند و در مجموع از 70 عکاس، 150 عکس با موضوع نمایش زندگی زنان امروزی در ایران به نمایشگاه راه پیدا کردند.

وی در پایان یادآور شد: خانم فاطمه دروگر و خانم هدی رحمتی دو دانشجوی رشته صنایع دستی دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران، به ترتیب با 2 و 1 عکس در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

روابط عمومی دانشکده هنر و معماری

   

   


١٢:٥٢ - 1398/04/01    /    شماره : ٢٠٦٥٣    /    تعداد نمایش : ١٦٠خروج