اخبار > کسب مقام سوم جشنواره رسانه‌های دیجیتال کشور توسط استادیار گروه صنایع دستی٠٧:٤٧ | 1398/07/01

گروه خبری: اخبار, افتخارات و دستاورد ها

شماره خبر: ٢٢٥٦٠

تعداد بازدید: 701

خبر علمی

کسب مقام سوم جشنواره رسانه‌های دیجیتال کشور توسط استادیار گروه صنایع دستی

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده هنر و معماری؛ دکتر علی‌اصغر کلانتر استادیار گروه آموزشی صنایع دستی در بخش امید و نشاط اجتماعی جشنواره رسانه‌های دیجیتال کشور مقام سوم را کسب کرد.

دکتر علی‌اصغر کلانتر در توضیح این مطلب گفت: جشنواره رسانه‌های دیجیتال کشور، مهم‌ترین رویداد عرصه پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و نرم‌افزارهای کشور است که با عنوان «سرآمد» و به صورت سالانه توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌گردد.
استادیار گروه آموزشی صنایع دستی دانشگاه مازندران افزود: فراخوان یازدهمین دوره این جشنواره، در پنج موضوع منتشر شد که عبارت بودند از امید و نشاط اجتماعی، انقلاب اسلامی و مقاومت، خانواده و سبک زندگی، اقوام و فرهنگ ملی و محلی، مسجد و مناسک دینی، کسب و کارهای نوپا و حکمرانی و مدیریت منتشر شد.
دکتر کلانتر اذعان داشت: در این دوره از جشنواره رسانه‌های دیجیتال کشور با وب‌سایت فستیوآرت در بخش «امید و نشاط اجتماعی» حضور یافته و عنوان سوم را کسب کردم.

شایان ذکر است مراسم اختتامیه جشنواره رسانه‌های دیجیتال کشور در عصر روز 26 مرداد 1398 با حضور سید عباس صالحی وزير فرهنگ و‌ارشاد اسلامي، محمدرضا بهمنی مشاور وزیر و رئیس رسانه‌های دیجیتال و محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و همچنین نمایندگان مجلس و فعالین حوزه رسانه‌های دیجیتال در تالار وحدت برگزار گردید. و در انتهای مراسم، ضمن معرفی آثار برگزیده، از سرآمدان هر بخش با اهدای تندیس و لوح تقدیر، قدردانی بعمل آمد.

روابط عمومی دانشکده هنر و معماری


خروج